
Компактна ручна тертка для коренеплодів і соковитого корму
1 460 ₴
- В наявності
- Код: V-1
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кінцевим продуктом роботи цього подрібнювача є дрібно подрібнений корм з розміром частинки 5 мм. Всі частини конструкції, що торкаються продуктів, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Корморізка набагато зменшує витрати часу при догляді за худобою та птицею, адже подрібнення кормів потрібно готувати не раз на день. Спектр використання кормодробарки дуже великий - пристрій можна використовувати у приватних господарствах, на великих сільськогосподарських підприємствах, у фермерів. Пристрій відрізняється компактністю та малою масою, може бути перенесений та встановлений для роботи в будь-якому місці за бажанням власника. Безпечна у користуванні.
Характеристика коренерізки ручної Коза-Нова міні:
- Продуктивність подрібнення коренеплодів - до 100 кг/год
- Продуктивність (при 60 оборотах рукоятки) - 5 кг
- Макс. Розміри коренеплодів - до 100 * 150 мм
- Макс. Об'єм коренеплодів, що завантажуються - до 4 дм3
- Макс. Розмір подрібненої фракції - до 15*5*5 мм
Комплектація корморізки ручної:
- Коренерізка - 1 шт;
- Ручка - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Корнеплоди | 100 кг/год |
| Механізм подрібнення | Барабан |
| Овощи | 60 кг/год |
| Перероблювана сировина | Корнеплоди, Овощи, Фрукти |
| Стан | Нове |
| Тип | Кормоподрібнювач |
| Тип обладнання | Кормовий екструдер |
| Тип приводу | Ручний |
| Фрукти | 80 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴


