
Потужний ультразвуковий електро відлякувач мишей від мережі
2 790 ₴
- В наявності
- Код: EL-6
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вашій увазі потужний ультразвуковий відлякувач мишей, щурів, кажанів та інших гризунів. Підключається в розетку 220V і може використовуватися як у квартирі, так і в складських, чи побутових приміщеннях.
Головна особливість - наявність чотирьох "гармат", які забезпечують кут випромінювання 360 градусів.
Ця модель підійде для великих кімнат та приміщень закритого типу, площею до 1000 кв. м.
Характеристики:
- споживана потужність 3 Вт
- робоча температура ( -20...+50 ) °С
- діапазон частот 20-70 кГц
- живлення 150-265 V, 50 Гц
Присутні світлові індикатори роботи. Працює практично безшумно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкідника | Гризуни, Щури, Миші |
| Зона дії | 1000 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Робоча частота | 70000 Гц |
| Тип живлення | Мережа 230 В, Мережа 220 В, Мережа |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴

