
Герметичний пристрій для відлякування мишей і кажанів (до 300 м2)
890 ₴
- В наявності
- Код: EL-4
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультразвуковий пристрій для відлякування мишей і кажанів ФОРТ-300 - універсальний засіб від шкідників. Підходить для офісу, складу, а також інших побутових та службових приміщень. Можливе розміщення і надворі при дотриманні особливих умов.
Основні переваги
- герметичний корпус (захист IP65), стійкий до пилу та вологи
- низьке споживання енергії (2 Вт)
- широкий кут випромінювання (110 градусів)
- універсальний температурний режим (( -20...+50 ) °С)
- світлова індикація роботи
- малі розміри (110 * 60 * 35 мм)
Увага! Для отримання результату необхідно безперервне використання відлякувача протягом 1-3 тижнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкідника | Щури, Миші |
| Зона дії | 300 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Робоча частота | 70000 Гц |
| Тип живлення | Мережа 230 В, Мережа 220 В, Мережа |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴

