
Ультразвуковий відлякувач гризунів для автомобіля USB 5V
475 ₴
- В наявності
- Код: EL-1
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Не залиште гризунам жодного шансу! Ультразвуковий відлякувач Автокіт-100 - універсальна модель від мишей і щурів, яка може використовуватися як в автомобілі, так і в приміщеннях.
Основні переваги:
- живлення 5V (можна підключити до автомобільного адаптера, зарядного пристрою, павербанка, ноутбука тощо)
- споживаний струм усього 0,01 А
- малий корпус (60*35*25 мм)
- площа покриття - до 100 м2, кут випромінювання 90 градусів
- робоча температура (-20...+50) °С
- безпечний для котів і собак
- український виробник
- гарантія 2 роки
Ультразвуковий відлякувач підходить для невеликих житлових, службових, складських, виробничих та фермерських приміщеннях закритого типу, а також різних транспортних засобів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкідника | Гризуни, Щури, Миші |
| Зона дії | 100 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Робоча частота | 32000 Гц |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴
