
Приманювальна пастка для відлову мишей і щурів
160 ₴
- В наявності
- Код: NT-162
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Станція призначена для розміщення в ній спеціальної приманки для мишей та інших дрібних гризунів, з'ївши яку вони гинуть.
Такі станції використовують як для професійної дератизації, так і для домашньої боротьби з гризунами в будинку, гаражі, підвалі, саду тощо.
Міцний пластик забезпечить тривалий термін експлуатації та дасть змогу захистити приманку від сонця та вологи.
Конструкція запобігає випадковому відкриттю та розповсюдженню принади. Для цього у верхній кришці станції є отвір для вкручування шурупа (йде в комплекті). Коли шуруп не вкручений, відкрити та закрити контейнер можна без ключа. Компактний розмір дасть змогу встановити станцію у важкодоступних місцях.
Використовувати можна будь-який вид приманки: гранульовану, пастоподібну або брикети.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Миші, Гризуни |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 160 ₴




