
Приманка гелева для мурах Hunter
300 ₴
- В наявності
- Код: NT-161
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Готова до використання гелева приманка для мурах призначена для боротьби з мурахами в приміщеннях або поблизу них, наприклад, на терасах, балконах, альтанках і сходах будинків.
Для використання достатньо відламати виступи на коробочці та помістити її біля входу в мурашник або на мурашиних стежках. Залучені приманкою мурахи беруть гель з годівниці та переносять його у гніздо, знищуючи всю колонію, включаючи королеву.
Не бажано застосовувати інші методи боротьби з мурахами в місцях розташування приманок та знищувати бродячих мурах, щоб не завадити їм віднести приманку до мурашника.
Для знищення мурашника потрібна одна приманка (2 г) та близько 2 тижнів.
Завдяки пластиковому корпусу гель захищений від опадів. Також він перешкоджає випадковому контакту дітей та свійських тварин із принадою.
До складу входить гірка речовина, що не дає змоги проковтнути приманку.
Через 3 місяці пастку слід замінити на нову.
Активна діюча речовина: Імідаклоприд - 0,02 %
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 117 мм |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мурах |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип | Пастка/знижувач комах |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 300 ₴