
Простирадло з електропідігрівом і терморегулятором двоспальне 1.55х1.6 м
1 399 ₴
- В наявності
- Код: SY-4
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Електропростирадло ЕП-2/220 під час холодних вечорів дасть вам змогу поніжитися в теплій постільній машині.
Тепло забезпечує гарне самопочуття та полегшує біль у разі незначних ударів і пошкоджень.Оно може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах.
Електропростор прекрасно справляється зі своєю основною функцією — дарує необхідне тепло в холодні зимові дні, що найкраще позначається на самопочутті людини.
Тепер ви зможете спати в теплі та дихати свіжим повітрям усю ніч, забувши про вогкість у ліжку.
Електропростирадло це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання й увімкнення у разі досягнення заданої температури;
- високий рівень безпеки;
Електропростирадло призначене для обігрівання всього тіла.
Абсолютно безпечна в застосуванні та слугує тривалий час.
Зручна та надійна у використанні завдяки плавному регулятору температури.
Температура нагрівання від 30 до 60 градусів.
Грілка обладнана температурним датчиком і захистом від перегрівання. Нагрівшись до встановленої температури, грілка на час вимкнутися, після остигання на кілька градусів знову увімкнеться й продовжить нагріватися до встановленої температури.
Не варто турбуватися про рахунки за електрику, електропростирадло є дуже економною й споживає мінімум енергії.
Використовуйте електропростирадло вдома, на дачі, у гаражі — просто зробіть чудовий подарунок собі та своїм близьким.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2000 г |
| Час нагріву | 20 хв |
| Довжина | 160 см |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Розмір | Двоспальний |
| Таймер | Ні |
| Тип | Електричні простирадла |
| Товщина | 3 см |
| Функція автовідключення | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 155 см |
- Ціна: 1 399 ₴