
Електропростирадло односпальне 157x97 см із нагріванням
999 ₴
- В наявності
- Код: SY-2
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Електропростирадло ЕП-1/220 дасть вам змогу поніжитися в теплій постільній машині холодними вечорами.
Тепло забезпечує гарне самопочуття та полегшує біль у разі незначних ударів і пошкоджень і може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах.
Електропростор прекрасно справляється зі своєю основною функцією — дарує необхідне тепло в холодні зимові дні, а це найкраще позначається на самопочутті людини.
Тепер ви зможете спати в теплі та дихати свіжим повітрям усю ніч, забувши про вогкість у ліжку.
Електропрости це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання й увімкнення у разі досягнення заданої температури;
- високий рівень безпеки;
Основна інформація:
Електропростирадло призначене для обігрівання всього тіла.
Абсолютно безпечна в застосуванні та має довгий термін експлуатації.
Зручна та надійна у використанні завдяки плавному регулятору температури:
- температура нагрівання від 30 до 60 градусів.
Простирадло обладнане температурним датчиком і захистом від перегрівання:
— нагрівшись до встановленої температури, вона на час вимкнутися, після остигання на кілька градусів знову увімкнеться й надалі нагріватиметься до встановленої температури.
Не варто турбуватися про рахунки за електрику, електропростирадло є дуже економною й споживає мінімум енергії.
Використовуйте електропростирадло вдома, на дачі, у гаражі — зробіть чудовий подарунок собі та своїм близьким.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 900 г |
| Час нагріву | 20 хв |
| Довжина | 157 см |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 15 |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Розмір | Односпальний |
| Таймер | Ні |
| Тип | Електричні простирадла |
| Товщина | 2 см |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 97 см |
- Ціна: 999 ₴