
Ультрафіолетова антибактеріальна електросушарка взуття
455 ₴
- В наявності
- Код: SY-1
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Сушарка для взуття ультрафіолетова антибактеріальна незамінна помічниця в догляді за взуттям!
Головна "родзинка" сушарки — ультрафіолетове випромінювання, технологія, вже настільки звична в нашому житті, але така незвичайна для взуття та догляду за нею.
Тепло- та ультрафіолет дає змогу швидко висушити промокальне взуття та позбавити взуття мікробів, неприємного запаху, бактерій і мікроорганізмів, що викликають грибок.
3-6 годин сушіння взуття ЕСВ-12/220К — і на 99-100% гинуть грибки Candida albicans, Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, на 64,7-85, 2% гинуть бактерії Staphylococcus aureus, Escherichia coliella pumonia, Salmona entitidis.
Сушарка для взуття ЕСВ-12/220К у разі постійного використання запобігає появі зайвого запаху та бактерій.
Вона абсолютно універсальна та підходить як для дитячого, так і жіночого чоловічого взуття.
Ультрафіолетове випромінювання таке щадне, що підходить для сушіння навіть найделікатнішого взуття, не пошкоджує шкіру, замшу, хутро, температура всередині взуття залишається порівняно невисокою, це дає змогу не порушувати клейові шви у взутті.
Технічні характеристики:
- Напруга — 220 В.
- Споживана потужність не більш ніж 12 Вт.
- Температура елемента під час сушіння не більш ніж - 50-60 °C.
- Час сушіння взуття — 2-5 годин.
- Маса приладу не більш ніж 0,24 кг.
- Час встановлення необхідної температури не менш ніж -20 хв.
- Довжина — 15 см.
- Гарантійний термін: 1 рік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Область застосування | сушіння рукавичок, сушка взуття |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 455 ₴
