
Сушарка для овочів та фруктів електрична з нержавіючої сталі Profit-M ЕСП-01, 35 л
8 250 ₴
- В наявності
- Код: RX-42
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для фруктів "Profit M" ЕСП-01 (820 Вт, 35 л) – потужний та надійний пристрій для домашнього використання. Вона дозволяє зручно та ефективно сушити різноманітні продукти: яблука, гриби, груші, ягоди, трави, м'ясо та рибу.
Домашня сушарка для овочів та фруктів універсальна Profit-M, 35 л
Корпус та лотки виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та відсутність сторонніх запахів. Завдяки широкому діапазону температур (30-90 ° C) продукти зберігають максимум корисних речовин. Компактний дизайн, низьке енергоспоживання та функція автоматичного відключення при перегріві роблять цю модель зручною та безпечною у використанні.
Технічні параметри:
- Маса(брутто): 10 кг
- Розміри: 360x455x360 мм
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Потужність: 820 Вт
- Кількість лотків: 7
- Діапазон температур: від 30 до 90 °C
- Об'єм сушильної камери: 35 літрів
- Захист від перегріву з автоматичним вимкненням
Купити електро сушарку овочів фруктів та м'яса Profit - M 35 л можна у нашому інтернет магазині MagazZzina все для дачі та городу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Країна виробник | Україна |
| Висота секцій | 45 мм |
| Діаметр секцій | 360 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Об`єм | 35 л |
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 455 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 250 ₴





