
Сушарка для овочів та інших продуктів 20 л 820 Вт ProfitM
3 980 ₴
- В наявності
- Код: RX-40
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Сушарка для овочів та фруктів "Профіт-М" призначена для сушіння будь-яких продуктів: м'яса, риби, овочів, фруктів, грибів, лікувальних трав, сухарів. Міцний металевий корпус, висока потужність, велика місткість роблять її найбільш оптимальним варіантом для дачників, домогосподарок, грибників, рибалок та всіх тих, хто любить корисну їжу.
Якісна електрична сушарка для овочів фруктів та грибів Profit - M
Переваги:
- металева сушарка міцніша, довговічніша і дозволяє сушити продукти при більш високих температурах
- у цій сушарці за рахунок великого обсягу можна сушити велику кількість продукту за один раз, що економічно вигідніше, порівняно з маленькими сушарками
- Потужність сушарки становить 820 Вт, це дозволяє якісно просушити продукт на всіх деках за максимально короткий час
Технічні характеристики:
Вага: 9 кг
Габарити: 450х320х320
Матеріал: метал
Потужність: 820 Вт
Кількість деко: 7
Регулювання температури: В межах 30-90°С
Об'єм: 20 літрів
Купити електро сушарку Profit - M 20 л можна у нашому інтернет магазині MagazZzina все для дачі та городу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Країна виробник | Україна |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 40 мм |
| Діаметр секцій | 320 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Об`єм | 20 л |
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 455 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 3 980 ₴




