
Металевий дачний душ (бак на 100 л, товстостінний метал, шторка та лійка в комплекті)
7 719 ₴
- Немає в наявності
- Код: F-2-100
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Внимание! Відсилання упродовж 5-7 робочих днів.
Металевий дачний душ — чудовий спосіб, як змити з тіла втому та накопичений бруд.
Доступна ціна, висока якість, українське виробництво.
У комплекті:
- душова кабінка з товстостінного металу з посиленим кріпленням під бак
- бак для води 150 л із тришарового пластику (одни з найнадійніших в Україні)
- лійка
- шторка 3х5 метра (вистачить із запасом)
- оцинковані болтові з'єднання
Швидко перевезти, швидко зібрати.
Габарити 215*90*90 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Вага | 40 кг |
| Кількість осіб | 5 |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал кабіни | Полиэтилен |
| Об'єм бака для води | 100 л |
| Стан | Нове |
| Комплектація | |
| Верхній душ | 1 |
| Душова лійка | 1 |
| Трап | 0 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2150 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 900 мм |
| Мoдель | Посилена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 719 ₴
