
Каркас літнього душу для дачі — повністю розбірний вуличний душ на бак 150 л! Літній душ від виробника
4 387 ₴
- В наявності
- Код: F-9A
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Увага! Відправка упродовж 5-7 робочих днів.
Організувати літній душ насправді не так складно, як могло б здатися на перший погляд. Візьмімо бак, відповідний кран із лійкою, прикрутимо все це на раму й обтягнемо шторкою. Якщо перші кілька комплектуючих у господарстві зазвичай знайти нескладно, то раму (вона ж каркас) найчастіше просто виявити в сараї не вийде.
Тож якщо ви вже підібрали бак, то поспішайте замовити каркас літньої душової кабіни в наших менеджерів. Розміри його 90х90х200 см (або виготовимо під ваші розміри), матеріал — сталевий профіль, а надійність найвища за всіх похвал.
Переваги:
- розбірна конструкція
- доступна ціна
- посилене кріплення під бак
- товстостінний метал
- можливість модифікації під клієнта
Збирається каркас душової кабіни за хвилин 10-15. Жодних спеціальних навичок не потрібно. На зиму можна розібрати та заховати в сарай до літа.
Замовляйте сьогодні! Бюджетніше тільки в річці купатися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Повністю розбірний |
| Покриття | Емаль |
- Ціна: 4 387 ₴
