
Автоклав Домашній Майстер на 16 банок електрика+газ для стерилізації та домашнього консервування тушонки та овочів
5 835 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP-35
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автоклав на 16 банок Домашній Майстер електрика+газ для консервування тушонки, риби, овочів, фруктів
Автоклав має високу продуктивність і може використовуватися як для домашнього, так і для комерційного використання. Ця модель також підходить і для газового чи твердопаливного нагріву. Автоклав не стаціонарний апарат, тому його можна використовувати вдома, на дачі і навіть на природі.
В комплект входить: бідон варильний, кришка 4 мм, притискний механізм, вогнетривка прокладка, манометр, підривний клапан, ніпель, градусник, інструкція.
Характеристики:
- Тип автоклаву - побутовий
- Тип нагрівання – зовнішній
- Механізм кришки - самопритискний
- Місткість банок 0,5 л - 16 шт.
- Місткість банок 1 л - 5 шт
- Скидний клапан автоклаву - 6 бар
- Манометр автоклаву - 6 бар
- Термометр автоклава - електронний у терморегуляторі
- Спосіб фіксації кришок банок - тиском повітря
- Максимальний робочий тиск – 6 Атм
- Максимальна робоча температура – 120 град.
- Матеріал - вуглецева сталь
- Товщина стінок - 2 мм
- Об'єм - 32 л
- Розміри (довжина, ширина, висота) – 350х350х600 мм
- Вага: 18 кг
Купити Автоклав Домашній Майстер16 електрика+газ можна у нашому інтернет магазині MagazZzina – все для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Протек |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній, Електричний (ТЕН) |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Об`єм | 32 л |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 16 шт. |
| Банку 1 л. | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 600 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 835 ₴








