
Побутовий газовий автоклав для тушонки на 24 банки Домашній Майстер-24
4 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP-32
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автоклав для консервування тушонки та інших продуктів Домашній Майстер 24 на електроплиті, на газовій плиті, на відкритому вогні
Побутовий автоклав Домашній Майстер 24 має нержавіючу камеру. Пристрій оснащений системою автоматичного контролю температури та тиску.
Продукти в банках розміщуються у камері пристрою. Потім камера закривається герметично, і починається процес нагрівання з підтриманням високого тиску всередині камери. Це дозволяє знищити всі бактерії, віруси та інші мікроорганізми у продуктах, забезпечуючи безпечне та тривале зберігання.
Автоклав має високу продуктивність і може використовуватися як для домашнього, так і для комерційного використання.
Він є незамінним пристроєм для виготовлення м'ясної тушонки, рибних консервів, овочевої консервації.
Характеристики:
- Тип автоклаву - побутовий
- Тип нагріву - газовий
- Механізм кришки - самопритискний
- Місткість банок 0,5 л - 24 шт.
- Місткість банок 1 л - 10 шт
- Скидний клапан автоклаву - 6 бар
- Манометр автоклаву - 6 бар
- Термометр автоклава - біметалічний
- Спосіб фіксації кришок банок - тиском повітря
- Максимальний робочий тиск – 6 Атм
- Максимальна робоча t – 120С
- Матеріал - вуглецева сталь
- Товщина стінок - 2 мм
- Об'єм - 36 л
- Зливний кран – ні
- Штуцер для зливного крана – є (кран можна встановити самостійно, або замовити додатково);
- Розміри – 350х350х640 мм
- Вага: 17 кг
Купити газовий Автоклав Домашній Майстер 24 можна в нашому інтернет магазині MagazZzina – все для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Протек |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Об`єм | 36 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 24 шт. |
| Банку 1 л. | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 640 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴








