
Молотковий подрібнювач зерна та качанів кукурудзи Фермер Д-2 потужністю 2,7 кВт
9 320 ₴
- В наявності
- Код: NA-10
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зернодробилка універсальна Фермер Д-2 для подрібнення зерна в домашніх умовах
Зернодробилка Фермер Д-2 призначена для приготування кормової суміші для домашніх тварин. Двигун із мідною обмоткою, встановлений захисний автомат.
Молотки на барабані зернодробилки розташовані на чотирьох осях по 6 шт (всього 24 шт). Молотки та корпус виконані з якісного металу.
Характеристики:
- Потужність – 2,7 кВт
- Продуктивність - 350 кг/година
- Кількість молотків – 24
- Товщина молотків – 2 мм
- Фракція подрібнення – 5 мм
- Місткість зернового бункера – 16 л
- Габаритні розміри: 435х365х645мм
- Вага – 24кг
Купити фермерську зернодробилку Фермер Д-2 можна у нашому інтернет магазині MagazZzina – все для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів двигуна | 2830 об/хв |
| Потужність двигуна | 2.7 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 16 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 645 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 300 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 150 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 320 ₴




