
Автоматичний інкубатор Теплуша 72 ІБ 12/50 ТАВ з можливістю роботи від 12 В
4 030 ₴
- В наявності
- Код: LP-27
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теновий інкубатор Теплуша Люкс 72 ІБ 12/50 ТАВ для яєць різних типів
Основна відмінність цієї моделі - можливість використання резервного підключення до акумулятора 12 В.
Корпус інкубатора виконані із щільного литого пінопласту.
Для нагріву використовується ТЕН (вбудований термокабель).
Домашній інкубатор оснащений вбудованим вентилятором, який забезпечує циркуляцію повітря усередині інкубаційної площі.
Механізм перевороту яєць знімний.
Блок керування – інверторний, з цифровим дисплеєм, де показується робоча температура, вологість і день інкубації.
Переворот яєць – автоматичний (8 циклів перевороту на добу).
Характеристики:
- Харчування - 220 В/12 В
- Потужність – 100 Вт
- Частота – 50Гц
- Корпус - пінопласт
- Нагрівальний елемент - ТЕН
- Діапазон температури - 30 - 40 С
- Місткість яєць (курячих, гусячих, перепелиних) – 72, 32, 220 шт
- Габарити – 700х500х300 мм
- Вага – 5 кг
Купити інкубатор Теплуша Люкс 72 ІБ 12/50 ТАВ можна в нашому інтернет магазині MagazZzina все для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 32 шт. |
| Курячі яйця | 72 шт. |
| Перепелині яйця | 220 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 030 ₴



