
Інкубатор на 72 яйця Теплуша Люкс 72 ІБ 220/50 ЛА(В) з автоматичним переворотом
3 380 ₴
- В наявності
- Код: LP-25
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Ламповий інкубатор Теплуша Люкс 72 ІБ 220/50 ЛА(В) для різних типів яєць
Корпус інкубатора виконані із щільного пінопласту завтовшки 3 см. Такий матеріал забезпечує високу теплоізоляцію та довговічність корпусу інкубатора.
Дана модель інкубатора оснащена інверторним блоком управління з ПІД алгоритмом регулювання та плавним керуванням потужністю нагрівача, що виключає коливання та "перескоки" за температурою.
Для повітрообміну застосована регульована заслінка, що підвищує точність та зручність регулювання повітрообміну.
Для нагрівання використовується 4 лампи розжарювання (патрон E27, потужність 60 Вт), що забезпечує рівномірність розподілу температури.
По центру кришки інкубатора розміщений вентилятор, який рівномірно розподіляє тепле повітря по всій камері інкубації.
Механізм перевороту яєць знімний.
Блок управління – інверторний, цифровий
Переворот яєць – автоматичний (8 циклів перевороту на добу).
Характеристики:
- Харчування - 220 В
- Потужність – 100 Вт
- Частота – 50Гц
- Корпус - пінопласт
- Нагрівальний елемент - 4 лампи розжарювання
- Діапазон температури - 30 - 40 С
- Місткість яєць (курячих, гусячих, перепелиних) – 72, 32, 220 шт
- Габарити – 700х500х300 мм
- Вага – 5 кг
Купити інкубатор Теплуша Люкс 72 ІБ 220/50 ЛА(В) можна в нашому інтернет магазині MagazZzina все для дачі та городу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 32 шт. |
| Курячі яйця | 72 шт. |
| Перепелині яйця | 220 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
- Ціна: 3 380 ₴



