
Інкубатор інверторний на 100 яєць Теплуша 100 ІБ 12/50 ТМВ із механічним переворотом
2 795 ₴
- В наявності
- Код: LP-22
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Теновий інкубатор Теплуша 100 ІБ 12/50 ТМВ для яєць різних типів
Корпус інкубатора виконані із щільного пінопласту. Такий матеріал забезпечує високу теплоізоляцію та довговічність корпусу інкубатора.
Перевагою даного інкубатора є можливість працювати від звичайного автомобільного акумулятора 12 В. Це особливо важливо для тих, хто має перебої з електрикою. Адже якщо зникає електрика навіть у день, то всі ембріони можуть переохолодитись та загинути.
Блок управління винесено на поверхню кришки, там же є два оглядових вікна.
Інкубатор має інвенторний блок управління, що забезпечить плавний набір і зниження температури: при досягненні заданої температури інкубатор Теплуша 100 ІБ 12/50 ТМВ не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримує температуру на заданому рівні постійно.
Поворот яєць механічний шляхом перетягування сітки вперед/назад.
Характеристики:
- Харчування - 220 В/12 В
- Потужність – 100 Вт
- Частота – 50Гц
- Корпус - пінопласт
- Нагрівальний елемент - ТЕН
- Діапазон температури - 30 - 40 С
- Місткість яєць (курячих, гусячих, перепелиних, качиних) - 100, 40, 280, 80 шт
- Габарити – 700х500х300 мм
- Вага – 5 кг
Купити інкубатор Теплуша 100 ІБ 12/50 ТМВ можна у нашому інтернет магазині MagazZzina все для дачі та городу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 100 шт. |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Качині яйця | 80 шт. |
| Перепелині яйця | 290 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 2 795 ₴

