
Універсальна зернодробилка Зубраня для подрібнення сільськогосподарської продукції зернових культур
2 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: PR-1
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оцинкована дробарка Зубраня для зерна пшениці, ячменю, жита, проса
Дуже легка у застосуванні, можливість встановлення прямо на відро чи бочку. Корпус зернодробилки виконаний з оцинкованої сталі, тому корпус стійкий до корозії. Вона може застосовуватися як у домашніх умовах у себе у дворі, так і на господарствах.
Характеристики:
- Потужність – 1,9 кВт
- Продуктивність - 350 кг/година
- Бункер - 10л
- Розміри –310х310х340мм
- Вага – 8кг
Купити фермерську зернодробилку Зубраня можна в нашому інтернет магазині MagazZzina – все для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Потужність двигуна | 0.55 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 5 л |
| Сировина, що переробляється | Зернові |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴



