Завеса кована виготовлена з металу 3 мм має неповторний дизайн і стане прикрасою будь-якого інтер'єру й екстер'єру.
Розміри завіса 400х125х3 мм
Доставка по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид петлі за конструкцією | Нерознімна |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Універсальна |
| Покриття | Краска |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Навісний (накладний) |
| Тип петлі | Кована |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


