
Інкубатор механічний Рябушка Smart 150 TURBO з 2 типами прогріву на 150 яєць
1 990 ₴
- В наявності
- Код: LP-11
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Теновий інкубатор Рябушка Smart 150 TURBO з ручним переворотом яєць для фермерських господарств
Інкубатор Smart 150 TURBO підходить для курячих, гусячих, качиних та перепелиних яєць. Він зроблений із пресованого формованого пінопласту, що дозволяє утримувати тепло та підтримувати постійну температуру, легко миється та дезінфікується.Контроль температури відбувається за допомогою цифрового терморегулятора із дисплеєм.
Для швидкого прогріву такого великого інкубатора в даній моделі встановлені 2 типи нагрівання:
1 Керамічна пластина (турбіна) + вентилятор. Вентилятор безперервно обдуває турбіну, сприяє циркуляції повітря та рівномірному нагріванню як у центрі, так і в кутах інкубатора потужністю 50 Вт.
2 Інфрачервоний плівковий тен, розташований зверху та знизу від оглядових вікон, потужністю 35 Вт.
Поворот яєць здійснюється вручну.
Характеристики:
- Місткість яєць - 150 курячих, 110 качиних, 66 гусячих, 110 індиків, 320 перепелиних
- Поворот яєць – механічний
- Матеріал - пінопласт
- Потужність – 50 Вт
- Обігрів - Тен
- Діапазон температури – 30-40 С
- Габарити - 70x70x22 см
- Вага – 1,5 кг
Купити механічний інкубатор Рябушка Smart 150 TURBO на 150 яєць можна в нашому інтернет магазині MagazZzina все для дачі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 66 шт. |
| Індичі яйця | 110 шт. |
| Курячі яйця | 110 шт. |
| Перепелині яйця | 320 шт. |
| Качині яйця | 110 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 1 990 ₴







