
Інкубатор механічний на 110 яєць Рябушка Smart 150 з цифровим терморегулятором
1 660 ₴
- В наявності
- Код: LP-10
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теновий інкубатор Рябушка Smart 150 механічний для фермерських господарств та домашнього птахівництва
Інкубатор Smart 150 підходить для курячих, гусячих, качиних та перепелиних яєць. Він зроблений із пресованого формованого пінопласту, що дозволяє утримувати тепло та підтримувати постійну температуру, легко миється та дезінфікується.Контроль температури відбувається за допомогою аналогового терморегулятора. Нагрівальний елемент - інфрачервоний плівковий тен. Поворот яєць здійснюється вручну на 40 градусів.
Характеристики:
- Місткість яєць - 110 курячих, 110 качиних, 66 гусячих, 100 індички, 300 перепелиних
- Поворот яєць – механічний
- Матеріал - пінопласт
- Потужність – 50 Вт
- Обігрів - Тен
- Діапазон температури – 30-40 С
- Габарити - 70x70x15 см
- Вага – 3 кг
Купити механічний інкубатор Рябушка Smart 150 на 110 яєць можна в нашому інтернет магазині MagazZzina все для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 66 шт. |
| Індичі яйця | 100 шт. |
| Курячі яйця | 110 шт. |
| Перепелині яйця | 300 шт. |
| Качині яйця | 110 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴


