
Інкубатор Рябушка Smart Turbo 70 з одночасним підключенням приладу до мережі 220В та до акумулятора 12В
2 285 ₴
- В наявності
- Код: LP-8
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Інкубатор для дому Рябушка Smart Turbo 70 механічний для фермерських господарств та домашнього птахівництва
Інкубатор Рябушка Turbo 70 підходить для курячих, гусячих, качиних та перепелиних яєць. Він зроблений із пресованого формованого пінопласту, що дозволяє утримувати тепло та підтримувати постійну температуру, легко миється та дезінфікується.Контроль температури відбувається за допомогою цифрового терморегулятора із дисплеєм. Нагрівальний елемент – керамічний тен (турбіна) + вентилятор. Вентилятор безперервно обдуває турбіну, сприяє циркуляції повітря та рівномірному нагріванню. Поворот яєць здійснюється вручну.
Реалізована можливість одночасного підключення інкубатора до мережі 220В та до акумулятора 12В. При цьому акумулятор знаходиться в режимі сну і не розряджається. Коли електрика зникає, інкубатор автоматично перейде працювати від акумулятора 12В і повернеться працювати від мережі 220В при поновленні подачі електрики.
Характеристики:
- Місткість яєць - 42 курячих, 42 качиних, 28 гусячих, 42 індички, 140 перепелиних
- Поворот яєць – механічний
- Матеріал - пінопласт
- Потужність – 20 Вт
- Обігрів - Тен
- Діапазон температури – 30-40 С
- Габарити - 49x49x22 см
- Вага – 1,5 кг
Купити механічний інкубатор Рябушка Smart Turbo 70 можна в нашому інтернет магазині MagazZzina для дачі та городу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 140 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 2 285 ₴






