
Теновий інкубатор Рябушка SMART ІБ-70 з аналоговим терморегулятором на 70 яєць
1 415 ₴
- В наявності
- Код: LP-3
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інкубатор Рябушка SMART з механічним переворотом для яєць свійської птиці
Інкубатор Рябушка Smart є економічним, але функціональним інструментом для виведення пташенят.Особливості даного інкубатора включають аналоговий терморегулятор, який забезпечує точну підтримку температури в діапазоні від 37,7 до 38,3 градусів Цельсія.
Крім того, на оглядовому вікні інкубатора встановлено спиртовий градусник для контролю температури.
Інкубатор Рябушка Smart з аналоговим терморегулятором ідеально підійде для тих, хто шукає недорогий, але надійний спосіб виведення пташенят, що не потребує складних налаштувань та обслуговування.
Характеристики:
- Місткість яєць - 70 курячих, 50 качиних, 40 гусячих, 50 індички, 180 перепелиних
- Поворот яєць – механічний
- Матеріал - пінопласт
- Потужність – 20 Вт
- Обігрів - Тен
- Діапазон температури – 37-38 С
- Габарити - 49x49x22 см
- Вага – 1,5 кг
Купити механічний інкубатор Рябушка SMART ІБ-70 можна в нашому інтернет магазині MagazZzina для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Перепелині яйця | 180 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 38 град. |
| Мінімальна температура | 37 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴





