
Інкубатор Рябушка SMART-70 з ручним переворотом на 70 яєць
1 280 ₴
- В наявності
- Код: LP-1
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теновий інкубатор Рябушка для яєць свійської птиці з аналоговим терморегулятором
Інкубатор Рябушка Smart на 70 яєць з механічним переворотом є високотехнологічним пристроєм для інкубації яєць, що ідеально підходить як для малих фермерських господарств, так і для домашнього птахівництва.
Цей інкубатор оснащений аналоговим терморегулятором, що максимально спрощує процес виведення пташенят. Інкубатор зроблений з пресованого формованого пінопласту, що дозволяє утримувати тепло та підтримувати постійну температуру, легко миється та дезінфікується.
| Характеристики : | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Нове |
| Переворот яєць | Ручний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 20.0(Вт) |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1(град.) |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Природний |
| Нагрівальний елемент | ТЕНовий |
| Тип терморегулятора | Аналоговий |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 70(шт.) |
| Гусячі яйця | 40(шт.) |
| Качині яйця | 50(шт.) |
| Перепелені яйця | 180(шт.) |
| Індюшині яйця | 50(шт.) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 49.0(cм) |
| Довжина: | 49.0(cм) |
| Висота | 15.0(cм) |
| Вага | 1.5(кг) |
| Додаткові характеристики | |
| Вологість | Без вологоміра |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
Купити механічний інкубатор Рябушка SMART-70 можна в нашому інтернет магазині MagazZzina для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Перепелині яйця | 180 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Аналоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴




