
Роторна електрична зенродробарка Газда Р-71 для зернових культур, 1,7 кВт
4 750 ₴
- В наявності
- Код: G-3
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Електрична кормодробарка зерна Газда Р-71 для приготування кормів тваринам в домашніх умовах
Компактна та функціональна зернодробилка Газда Р-71 стане невід'ємною частиною будь-якого господарства.
Робочий модуль цієї кормодробарки - роторний, він складається з 4 ножів, виготовлених з якісної вуглецевої сталі марки СТ 45. У нижній частині робочої камери встановлені два сита з отворами діаметром 7 мм, що дозволяє регулювати фракцію подрібнення зерна від 2 до 7 мм шляхом зміщення одного сита щодо іншого.
Переваги подрібнювача зерна ГАЗДА Р-71:
- Потужний та надійний електродвигун з мідною обмоткою!
- Висока продуктивність: до 170 кг/год (залежить від вологості зерна та фракції помелу)
- Підходить для подрібнення зернових (пшениці, жита, кукурудзи, ячменю тощо)
- Якісний механізм дроблення
- Посилений корпус завтовшки 2 мм
- Зручне регулювання фракції подрібнення: при зміщенні одного сита щодо другого виставляється від 2 до 7мм.
- Захист від перегріву німецької фірми THERMIK GmbH
- Кнопка увімкнення/вимкнення
Технічні характеристики:
• Тип: Зернодробилка
• Тип приводу: Електродвигун (тільки з мідною обмоткою)
• Тип двигуна: Однофазний
• Потужність: 1,7 кВт
• Номінальна напруга: 220В
• Об'єм бункера: до 10 л
• Кількість сит 2 шт. Діаметр отворів 7мм. При зміщенні одного сита щодо іншого виставляється від 2 до 7 мм.
• Матеріал завантажувального бункера: Пластик
• Частота обертання валу 2800 об/хв.
• Переробка зерна до 170 кг/год
• Частота: 50 Гц
• Захист від перегріву німецької фірми THERMIK GmbH
• Подрібнювач: ротор, ножі якого виготовлені зі сталі марки СТ 45 (якісної вуглецевої сталі)
• Корпус дробарки укріплений
• Розміри: 405х280х515
• Вага: 13,1 кг
• Гарантія 12 місяців
Купити фермерську зернодробилку Газда Р-71 можна у нашому інтернет магазині MagazZzina – все для дачі та городу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Газда |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Потужність двигуна | 1.7 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Сировина, що переробляється | Зерно |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.1 кг |
| Висота | 515 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 170 кг/год |
- Ціна: 4 750 ₴



