Років 20 тому в моду увійшли спреди - суміші рослинного і вершкового масла. Природно, для справжніх цінителів масла це жалюгідне подобу, яке навіть порівнювати не має сенсу. Особливо погодяться ті, у кого є домашня маслоробка. Для приготування вершкового масла нічого іншого і не потрібно.
Головні особливості це:
- відсутність прив'язки до електрики (тобто маслом можна обзавестися хоч серед поля)
- бак і лопати виготовлені з харчової нержавіючої сталі, а значить прослужать довше без сучка і задирочки
- містка ємність, куди за один захід влізе 1500 мл вершків
- вітчизняне виробництво
Виробник рекомендує заливати не повний бак, а лише 1.5 л. Такої кількості вистачить для комфортного та ефективного масловзбивания.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість бака | 3 л |
| Максимальний об'єм заповнення вихідним продуктом | 1.5 л |
| Мінімальний обсяг заповнення вихідним продуктом | 1 л |
| Привод | Ручний |
| Стан | Нове |
| Тип | Олія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


