
Антимоскітна електрична лампа з двосторонньою липкою вставкою Pomel DUO LT-60
13 300 ₴
- В наявності
- Код: NT-78
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промислова УФ пастка комах для професійного використання Pomel DUO LT-60
Пастка комах для професійного використання виготовлена з нержавіючої сталі і має ступінь захисту IP 21.
Прилад має чотири люмінесцентні лампи потужністю 15 Вт, що надає діапазон залучення до 160 кв. м. та приманювання комах з двох сторін.
Залучені комахи залишаться на двох липких вкладишах – вертикальному між лампами та горизонтальному у піддоні.
Відсутність іскри дозволяє використовувати на вибухонебезпечних об'єктах.
Ще однією перевагою приладу є безшумна робота.
Прилад можна підвісити або встановити на високій поверхні.
Простий у використанні: легка заміна липких вкладишів та ламп.
Характеристики:
- Потужність – 60 Вт
- UV-A лампи - 4 шт
- Площа дії – 160 м2
- Напруга - 220 V
- Матеріал - нержавіюча сталь, пластик
- Липка вкладка - 2 шт
- Клас захисту - IP 21
- Розміри (ДхШхВ) – 350 х 470 х 120 мм
- Вага – 3,5 кг
Придбати інсектицидну лампу від комах Pomel DUO LT-60 можна в нашому інтернет магазині MagazZzina для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від кліщів, Від мух, Від літаючих комах, Від комарів, Від метеликів/метеликів, Від молі |
| Площа дії | 160 кв.м |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3500 г |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 4 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 300 ₴