
Знищувач проти комах з клейким папером Pomel Petit
5 200 ₴
- В наявності
- Код: NT-75
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Ідеальний вибір для боротьби з літаючими комахами в місцях, де потрібна естетика і гармонія інтер'єру.
Елегантний корпус з нержавіючої сталі, впишеться в будь-який дизайн.
Інсектицидна пастка виготовлена відповідно до норм HACCP для харчової промисловості, має ступінь захисту IP20.
Чи знаєте ви, що одна флуоресцентна лампа містить таку кількість ртуті, якої було б достатньо для забруднення 15 000 літрів питної води?
УФ лампа має спеціальну флуоресцентну плівку для захисту від забруднення продукції уламками скла або хімічними речовинами (у тому числі сполук ртуті) у разі поломки.
Ще однією перевагою приладу є безшумна робота, що є важливим для використання в людних місцях.
Саме тому POMEL Petit добре зарекомендував себе в місцях громадського харчування, барах, ресторанах і готелях.
Принцип роботи:
Використовується унікальна система залучення за рахунок поєднання флуоресцентних ламп і клейових картриджів.
Приваблені світлом УФ лампи комахи потрапляють всередину приладу, де надійно приклеюються до клейкогоу вкладишу. Зловлені комахи не випадають і приховані всередині приладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від клопів, Від мошок, Від літаючих комах, Від комарів, Від мух, Від метеликів/метеликів |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1500 г |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 11 Вт |
- Ціна: 5 200 ₴