
Професійна інсектицидна лампа Noveen IKN-36 IPX4 для використання проти комах
5 470 ₴
- В наявності
- Код: NT-65
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Електрична лампа від комах Noveen IKN-36 IPX4 у закритих приміщеннях та на відкритих майданчиках
Noveen IKN-36 IPX4 використовується в закритих приміщеннях (офіс, кафе, ресторан, супермаркет), напівзакритих приміщеннях (веранди, альтанки, тераси), на відкритих майданчиках.
Клас водонепроникності IPX4 дозволяє лампі працювати на вулиці, навіть під дощем. Конструкція з металу та високоякісного вогнестійкого пластику ABS забезпечує високу стійкість та безпеку використання.
Завдяки використанню нових магнітних трансформаторів, інсектицидні лампи можуть працювати безперервно до 50 000 годин.
З метою забезпечення максимальної ефективності впливу рекомендується повісити лампу на висоті 1,8-2 м, на відстані від інших джерел світла.Комахи, після заманювання, гинуть у сітці перед джерелом світла, що дозволяє позбутися і великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють у непомітний висувний лоток.
Характеристики:
- Потужність – 30 Вт
- Площа дії – 120 м2
- Напруга - 220-240V
- Захист від бризок - IPX4
- Гарантійний термін – 12міс
- Розміри (ДхШхВ) – 510 х 135 х 310 мм
Купити портативну лампу від комах Noveen IKN-36 IPX4 можна в нашому інтернет магазині MagazZzina для дачі та городу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від клопів, Від комарів, Від мошок, Від мух, Від молі, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 120 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 230 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 4.1 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 5 470 ₴