Інсектицидна лампа N'OVEEN IKN-12 призначена для внутрішнього використання і рекомендується для приміщень площею до 40 м2. Вона використовується в гастрономії, м'ясних, пекарних, племінних фермах, виробничих підприємствах, складах, а також в будинках і на закритих терасах.
Завдяки використанню новітніх магнітних трансформаторів, інсектицидні лампи N'oveen можуть працювати безперервно до 40 000 годин. Ефективність лампи в приміщенні також залежить від її місця розташування. З метою забезпечення максимальної ефективності впливу рекомендується повісити лампу на висоті 1,8-2 м, на відстані від інших джерел світла.
Інсектицидна лампа UVA, повністю безпечна для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, ефективно залучає літаючих комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи, після заманювання, гинуть в сітці перед джерелом світла з напругою 4000 В, що дозволяє позбавитися від великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють в непомітний висувний лоток.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від молі, Від клопів, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 230 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 365 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 6 Вт |
- Ціна: 1 990 ₴
