
Антимоскітна лампа електрична Noveen IKN-22 IPX4 проти мошок і комах, що літають
2 900 ₴
- В наявності
- Код: NT-59
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа пастка Noveen IKN-22 IPX4 для знищення комах у закритих приміщеннях та на відкритих майданчиках
Інсектицидний світильник IKN22 IPX4 Professional ефективно бореться з усіма літаючими комахами: комарами, мухами, мошками і метеликами. Лампа приваблює літаючих комах спеціальним спектром уф-лампи. Комахи помирають після дотику до сітки під високою напругою.
Клас водонепроникності IPX4 дозволяє лампі працювати на вулиці, навіть під дощем.
Завдяки використанню сучасних технологій з лампами UVA 365 нм, боротьба з комахами можлива без використання хімічних речовин.
Конструкція виконана з металу високої якості вогнестійкого ABS пластику, що забезпечує високу стійкість і безпеку.
Можливість встановити на поверхні або підвісити.
Легке видалення комах відкривається через лоток.
Характеристики:
- Потужність – 20 Вт
- Площа дії – 130 м2
- Напруга - 220-240V
- Захист від бризок - IPX4
- Гарантійний термін – 12міс
- Розміри (ДхШхВ) – 255 х 255 х 310 мм
Купити електричну лампу від комах Noveen IKN-22 IPX4 можна в нашому інтернет магазині MagazZzina для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від клопів, Від мошок, Від літаючих комах, Від комарів, Від мух, Від метеликів/метеликів |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 130 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴