
Вуличний знищувач для комах Noveen IKN-18 IPX4
2 150 ₴
- В наявності
- Код: NT-58
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Інсектицидна лампа IKN18 IPX4 Professional потужністю 18 Вт та класом водостійкості IPX4. Виготовлена з високоякісного металу і негорючого пластику ABS. Ефективно бореться з усіма літаючими комахами: комарами, мухами, мошками і метеликами. Лампа приваблює літаючих комах спеціальним спектром уф-лампи. Комахи помирають після дотику до сітки під високою напругою.
Лампа пристосована для внутрішнього і зовнішнього використання. Клас водонепроникності IPX4 дозволяє лампі працювати на вулиці, навіть під дощем.
Завдяки використанню сучасних технологій з лампами UVA 365 нм, боротьба з комахами можлива без використання хімічних речовин.
Конструкція виконана з металу високої якості вогнестійкого ABS пластику, що забезпечує високу стійкість і безпеку.
Більш довгий 2-метровий шнур живлення. Можливість встановити на поверхні або підвісити.
Легке видалення комах через лоток.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від клопів, Від мошок, Від літаючих комах, Від комарів, Від мух, Від метеликів/метеликів |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 230 В, Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 880 г |
| Висота | 330 мм |
| Діаметр | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 18 Вт |
- Ціна: 2 150 ₴