Інсектицидна лампа IKN4 виготовлена з високоякісного металу і негорючого пластику ABS. Ефективно бореться з усіма літаючими комахами: комарами, мухами, мошками і метеликами. Лампа приваблює літаючих комах спеціальним спектром уф-лампи. Комахи помирають після дотику до сітки під високою напругою.
Лампа призначена для внутрішнього використання в приміщенні або під навісом у дворі.
Завдяки використанню сучасних технологій з лампами UVA 365 нм, боротьба з комахами можлива без використання хімічних речовин.
Конструкція виконана з металу високої якості вогнестійкого ABS пластику, що забезпечує високу стійкість і безпеку.
Можливість встановити на поверхні або підвісити.
Легке видалення комах черезлоток.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від молі, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок, Від кліщів |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 6.5 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 230 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 420 г |
| Висота | 240 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 4 шт. |
| Потужність лампи | 4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
