
🇺🇦 Ручна корморізка для худоби (тертка з нержавіючої сталі)
2 510 ₴
- В наявності
- Код: RX-15
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Частенько використовувати кормоподрібнювач доводиться не тільки поблизу від розетки, але і, припустимо, біля сараю, або у дворі. Якщо худоби не надто багато голів (не більше півтора десятка) – вихід є досить оптимальний. Це ручна корморізка для худоби.
Її основні переваги – можливість вибору приводу (ручний у вигляді колеса, або від електродвигуна з підключенням через шків), хороша продуктивність (при використанні приводу – до 300 кг/год), висока надійність (з-за нержавіючих дисків і бункера).
Завантажувати у бункер можна різні плоди – огірки, буряк, гарбуз, яблука та інші. Ручна корморізка впорається з усіма.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність бункера | 4 л |
| Продуктивність | 300 кг/год |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 300 кг/год |
| Овочі | 300 кг/год |
| Фрукти | 300 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴




