Змінні ножі для подрібнювача зернових кормів Лан-1
Барабан зерноподрібнювача Лан 1 складається з 5-ти міцних металевих пластин, які повинні бути закріплені на валу двигуна зернодробилки. 4 пластини – прямі. А одна має загнуті краї.
Характеристики:
- Матеріал – метал 3 мм
- Діаметр отвору по центру – 19 мм
- Довжина – 230 мм
- Ширина - 35 мм
- Висота - 2,5 мм
- Кількість – 5 шт
- Виробництво - Україна
Купити молотки для корморізки Лан-1 можна у нашому інтернет магазині MagazZzina – все для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Зерно |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип приводу | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴




