
Вуличний мангал на сталеву дачу на 9 шампурів зі знімними ніжками і бічними ручками
2 500 ₴
- В наявності
- Код: GM-2
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталевий мангал на дачу для приготування на грилі м'яса, сосисок, овочів, риби
Універсальний мангал з міцного металу, товщиною в 3 мм, має габарити 57х33х16 см і знімні ніжки. Може використовуватися як для виїздів на природу, так стаціонарного використання. Конструкція мангалу дозволяє легко зібрати перевезти на машині.
Характеристики:
- Розміри ДхШхВ – 57х33х16 см
- Кількість пазів - 9
- Товщина металу – 3 мм
- Тип палива – тверде
- Колір – чорний
- Кількість шампурів – 9 шт
Купити сталевий мангал на дачу можна у нашому інтернет магазині MagazZzina – все для дачі та городу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Кований метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 190 мм |
| Довжина робочої поверхні | 570 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



