
Сушилка электрическая универсальная для овощей фруктов, мяса, рыбы Profit - M 35 л
4 550 ₴
- В наявності
- Код: F-6
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відвар шипшини, узвар, компот із сухофруктів, мюслі, випічка – та багато інших страв, для яких можна використовувати сухі фрукти, овочі чи гриби. Виготовлення найпростіше, якщо на кухні є електросушарка для овочів, фруктів та грибів.
Побутовий дегідратор для сушіння овочів фруктів та грибів Profit - M
Продукти розташовуються на кожному із семи піддонів, після чого вибирається оптимальний температурний режим за допомогою регулятора. Регуляторів 5 в діапазоні від 30 до 90 градусів.
Максимальний об'єм камери – 35 літрів. ТЕН має захист від перегріву і забезпечує невисоке споживання електрики.
Сливи, шипшина, яблука, вишня, гриби, м'ясо та риба, трави та багато інших продуктів – все це зможе висушити електросушарка для овочів та фруктів.
Характеристики:
- Матеріал корпусу – метал
- Потужність - 820 Вт
- Кількість піддонів – 7
- Температурні режими – 5
- Об'єм - 35 л
Купити електро сушарка з вентилятором Profit - M 35 л можна у нашому інтернет магазині MagazZzina все для дачі та городу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Кількість секцій | 7 |
| Об`єм | 35 л |
| Діаметр секцій | 350 мм |
| Висота секцій | 60 мм |
| Вид секцій | лоток |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴



