
Побутовий електро автоклав для домашнього консервування
6 195 ₴
- В наявності
- Код: A-4
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
При виборі якого-небудь апарату (будь то автоклав, інкубатор, або щось інше) багато звертають увагу на вартість. Більш досвідчені також аналізують якість виконання та зіставляють ці два фактори.
До речі, побутовий автоклав для домашнього консервування – це якісний агрегат за доступною ціною. Хоча коштує електрична модель і дорожче, ніж газова, але має низку переваг, які покривають різницю в ціні.
Побутовий автоклав для домашнього консервування відрізняється повною автономністю – він здатний автоматично підтримувати температуру та працює автоматично.
Ще одна його особливість – можливість працювати також і як газовий. Це дозволяє використовувати його і в приміщенні, і навіть на відкритому повітрі (наприклад, рибалці, або на дачі).
Список різновидів консервів, які можна приготувати з допомогою автоклава, досить широкий – від салатів і компотом до тушонки і рибної консервації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрпромтех |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній, Електричний (ТЕН) |
| Максимальна робоча температура | 125 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Об`єм | 15 л |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 8 шт. |
| Банку 1 л. | 7 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 320 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 6 195 ₴








