
Сівалка ручна точного висіву двобункерна для внесення добрив
5 350 ₴
- В наявності
- Код: J-6
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двобункерна ручна сівалка точного висіву для насіння та добрив
Сівалка виготовлена з якісного та міцного металу. Каркас, колеса та бункери пофарбовані. Модель складається з корпусу, двох бункерів, щіткових висівних механізмів (по одному в кожному з бункерів), сошника, маркера, ручок і двох коліс (переднє ― надають руху висівні механізми, заднє ― використовується як каток, який щільно утрамбовує землю нам посіяним насінням).
Характеристики:
- Тип висівного апарату - дисковий
- Кількість висівних рядів - 1
- Бункер – 2 шт
- Габарити (Д х Ш х В) – 675 х 335 х 435 мм
- Маса - 9кг
- Країна виробник - Україна
Купити ручну двобункерну сівалку можна в нашому інтернет магазині MagazZzina для дачі та городу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vegis |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 435 мм |
| Довжина | 675 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Кількість бункерів | 2 шт |
| Кількість висівних рядів | 1 |
| Стан | Нове |
| Тип висівного апарату | Дисковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴








