
Однорядна ручна сівалка Совек точного висіву на 3 втулки висіву насіння
720 ₴
- В наявності
- Код: S-6
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Сівалка овочева однорядна Совек на 3 втулки для посадки різних видів насіння
Сівалка на 3 втулки Совек відрізняється зручністю і простотою в експлуатації, має невелику вагу і габарити. Для зберігання підійде і невелике приміщення. Вона може легко перевозитися в багажнику автомобіля або сумці середніх розмірів у громадському транспорті.
У комплект разом із сівалкою входить:
1. Втулка для висіву дрібнонасіннєвих культур ( редиски, моркви, шпинату, цибулі, кропу, петрушки, салату, перцю. Втулка забезпечує однаковий крок висіву 4-5 см (12 заглиблень діаметром 4,5 мм та глибиною 3 мм)
2. Втулка для висіву насіння середнього розміру - сої, гороху, буряків. Крок висіву на такій втулці 10-12 см (6 заглиблень у діаметрі 10мм та глибиною 8мм)
3. Втулка для зерна кукурудзи, яка забезпечує крок висіву 47 см (одно заглиблення в діаметрі 12мм, та глибиною 9мм)
4. Скидач насіння.
5. Інструкція із застосування.
6. Пакувальна коробка.
Купити сівалку ручну однорядну на 3 втулки Совек можна в нашому інтернет магазині MagazZzina для дачі та городу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висіяних рядів | 1 |
| Об'єм бункера | 0.75 куб. дм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 720 ₴




