
Сепаратор побутовий Мотор Сич СЦМ 100-19 (пластиковий корпус) ціна Київ
5 250 ₴
- В наявності
- Код: R-27
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молочний сепаратор — це побутовий прилад, який слугує для поділу цілісного молока на знежирене молоко та вершки. У процесі відділення вершків молоко також проходить очищення від забруднень.
Корпус, молокоприймач і чашечки барабана сепаратора побутового Мотор Січ СЦМ 80-19 зроблений із високоякісного харчового поліпропілену (пластика).
Пластикові деталі побутового сепаратора легко миються й не іржавіють.
Сепаратор Мотор Січ СЦМ 80-19 працює від звичайної побутової розетки (220В/50 Гц).
Технічні характеристики сепаратора для молока:
- Споживана потужність двигуна — 60 Вт
- Напруга мережі — 220 В
- Продуктивність — 80 літрів молока за годину
- Тарілок у барабані — 10-12 штук
- Оберти барабана — 10500 об./хв
- Місткість молокоприймача — 12 літрів
- Відсоток жирів у звороті — до 0,05%
- Рекомендована температура суцільного молока (перед заливанням у сепаратор) — 30-40 °C
- Середнє значення витрати електрики — 0,120 кВт/год
- Габаритні розміри: висота — 520 мм, діаметр молокоприймача — 365 мм
- Вага — 4 кг
Телефонуйте, замовляйте сепаратор побутовий від магазину Моя Фазенда:
- +380 (97) 808-08-78
- +380 (50) 979-26-76
- +380 (63) 347-06-97
Доставка по Україні через Нову Пошту, Інтайм, делівері та інші перевізники.
Код — R-27
Характеристики
| Країна виробництва | Україна |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 0.06 кВт |
| Привід | Електричний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сепаратор |
| Частота | 50 GHz |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 520 мм |
| Технічні характеристики сепаратора | |
| Діаметр чаші | 365 мм |
| Матеріал чаші молокоприймача | Харчовий пластик |
| Об'єм чаші молокоприемника | 12 л |
| Продуктивність по молоку | 80 л/год |
| Частота обертання барабана | 10500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 250 ₴


