
Автоклав для домашнього консервування (13 л. банок) замовити в інтернеті
3 780 ₴
- В наявності
- Код: R-33
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Автоклав для домашнього консервування стане незамінним помічником на Вашій кухні.
З допомогою автоклава процес консервації прискорюється і спрощується. Вам більше не знадобиться заливати банки окропом, стерилізувати кожну банку окремо... Просто встановіть банки з продуктами в автоклав, залийте водою, щільно прикрутіть кришку і включіть нагрівання (більш детально про процес автоклавування розписано в інструкції).
Даний автоклав працює від зовнішнього нагріву (зазвичай для нагрівання використовується газова або електрична плита).
Консерви, приготовлені в автоклаві, відрізняються смаковими якостями і зберігають поживні властивості продукту.
Комплектація: бак на 13 літрових банок, кришка з притискним механізмом, решітка, ніпель, манометр, термометр, запобіжний клапан.
Технічні характеристики:
- Матеріал бака - чорний метал
- Місткість - 13 літрових або 24 півлітрових банок
- Робочий тиск - 3,5 атм
- Габаритні розміри: діаметр - 32 см, висота - 67
- Маса - 21 кг
Дзвоніть, замовляйте автоклав для домашнього консервування від магазину Моя Фазенда:
- +380 (97) 808-08-78
- +380 (50) 979-26-76
- +380 (63) 347-06-97
Доставка по Україні через Нову Пошту, Делівері і інші перевізники.
Код - R-33
Характеристики
| Джерело нагріву | зовнішній |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Протек |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 670 мм |
| Діаметр | 320 мм |
- Ціна: 3 780 ₴





