
Інкубатор Квочка МІ-30-1-Е з механічним переворотом
3 070 ₴
- В наявності
- Код: O-3
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутовий теновий інкубатор для яєць свійської птиці
Дана модель інкубатора універсальна, підходить для курячих, гусячих, качиних та перепелиних яєць. Інкубатор зроблений з пресованого формованого пінопласту, що дозволяє утримувати тепло та підтримувати постійну температуру, легко миється та дезінфікується.Контроль температури відбувається за допомогою цифрового термометра. Поворот яєць здійснюється вручну. Місткість інкубатора до 80 яєць.
Характеристики:
- Місткість яєць - 80 курячих, 50 індички, 50 качиних, 40 гусячих, 180 перепелиних
- Поворот яєць – механічний 2 рази на добу
- Потужність – 30 Вт
- Обігрів - Тен
- Діапазон температури – 37-39 С
- Габарити - 47x47x21 см
- Вага – 2,5 кг
Купити інкубатор Квочка МІ-30-1-Е можна в нашому інтернет магазині MagazZzina для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ост-Інвест |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 80 шт. |
| Перепелині яйця | 180 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 070 ₴







