
Електричний подрібнювач зерна і кукурудзи для дому Елікор-1 (1700 Вт)
4 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: E-3
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подрібнювач застосовується для переробки як зерна, так і кукурудзяних качанів. Продуктивність ― 3 кг/хв, кукурудза 1.2 кг/хв.
Вам потрібне якісне обладнання для підготовки кормів для домашніх тварин? Тут підійде подрібнювач зерна Елікор-1, який вже успішно себе зарекомендував, як високопродуктивний і досить невибагливий інструмент.
При продуктивності до 180 кг/годину і частоті обертання: 2820 об/хв зернодробарки споживає всього 1,7 кВт при напрузі 220 В.
До того ж подрібнювач досить компактний (довжина 400 мм, ширина: 295 мм, висота 515 мм).
Телефонуйте, пишіть, замовляйте у наших менеджерів високоякісний подрібнювач для зерна і кукурудзяних качанів за найдоступнішими цінами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Потужність двигуна | 1.7 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сировина, що переробляється | Кукурудзяні качани |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 515 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 295 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴





