
Сучасна складна сушарка для білизни настінна металева 2 мм на 5 рядів
1 382 ₴
- Немає в наявності
- Код: Сушка-С1
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сушарка для білизни складана на балкон, на стіну, на вулицю
Зовнішня сушарка для білизни на 5 рядів відноситься до настінних сушки. Вона проста та зручна в експлуатації, займає не багато місця. Сушарку без особливих зусиль можна встановити на балконі або на вулиці.
Вона виготовлена із металу, пофарбована в чорний колір, кріпиться на стіну кронштейнами. Сушарка має 3 отвори для кріплення на стіні.
Для закріплення мотузки для білизни сушарка має 5 кілець.
Після того як речі висохли і сушарка тимчасово не експлуатуватиметься, вона легко складається.
Характеристики:
- Винос - 60 см
- Діаметр отворів для шнура – 25 мм.
- Кількість отворів для шнура – 5
- Робоча довжина сушарки -10 м
- Вага – 6 кг
Купити складну сушарку для білизни на 5 рядів можна у нашому інтернет магазині MagazZzina все для дачі та городу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Настінна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 382 ₴