
Електрокилимок 50 Вт із водонепроникним чохлом 25х50 см
379 ₴
- В наявності
- Код: SY-7
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Килимок електричний (грілка) з водонепроникним чохлом, що не промокає, призначений для зігрівання та як підстилка для тварин, тераріумів і рослин або підтримки тепла під час приготування тіста.
Електрокилимок можна взяти із собою на роботу, на дачу, у подорож. З нею вашим вихованцям не буде холодно в будь-яких умовах.
До переваг електрогрілки для тварин належить те, що вона не гріє повітря, а прогріває тільки поверхню, до якої стикається.
Матеріал грілки є вологонепроникним і дає змогу легко мити грілку в разі потреби.
Спеціальна водонепроникна грілка підійде для обігрівання курчат, каченят, крильчат, тхорів. Підходить для нагрівання тераріуму.
Це чудова підстилка для невеликих собак і кішок, які зможуть спати на ній у теплі та затишку!
Регулятор температури — плавний. Температура нагрівання — від 30 до 60 градусів.
Електрокилимок обладнаний температурним датчиком і захистом від перегрівання. Нагрівшись до встановленої температури, підтримуватиме її, якщо килимок працює на повній потужності, у разі перевищення температури 60 градусів, електрокилимок вимкнення на 7 хвилин і потім знову увімкнеться обігрів.
Електрокилимок можна використовувати для інших цілей, пов'язаних із рідинами та вологою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання | 10 хв |
| Довжина: | 250 мм |
| Довжина шнура | 1.3 м |
| Мінімальна температура нагрівання | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Знімний чохол електрогрілки | Да |
| Знімний шнур живлення | Немає |
- Ціна: 379 ₴
