
Електрокилимок в лінолеумі для обігріву курчат
850 ₴
- В наявності
- Код: FV-13
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Електрокилимок в лінолеумі 2/220 - унікальна пропозиція для створення тепла в тих місцях, де Вам необхідно, особливо де підвищена вологість.
Відмінно підійде:
- Вдома, на дачі, в іншому приміщенні для обігріву дрібних домашніх тварин (кішечок, собачок), де є складності з опаленням. Обігрівач зігріє м'яким теплом, не спалюючи кисень.
-В офісі, торгових приміщеннях, дитячих садках, салонах, масажних кабінетах, фізіотерапевтичних кабінетах або інших приміщеннях - для локального обігріву ніг або рук (підкласти на робочий стіл).
- Як зігріваючий килимок для ніг, для прогрівання попереку та спини.
- Для обігріву курчат або іншого свійського птаха, що сприяє швидкому зростанню та зменшенню смертності!
-У передпокої килимок можна використовувати для сушіння взуття, особливо дитячого! Дітей завжди тягне в калюжу і часто взуття не встигає просохнути до наступної прогулянки! Універсальний розмір - на килимку легко вміщаються до 5 пар дорослого взуття. Забезпечує дбайливий догляд та сушіння взуття зі шкіри, замші та інших делікатних матеріалів.
Цей вид обігріву дуже економічний в експлуатації. Він відрізняється дуже низьким енергоспоживанням. Вартість експлуатації менша, ніж лампи для читання! Використання локального джерела тепла коштує менше ніж опалення великої площі.
Технічні характеристики:
- Не утворює шкідливого електромагнітного випромінювання.
- Режим роботи - тривалий, під наглядом.
- Висока якість нагрівального елемента, ізоляції, доп.матеріалів.
- Абсолютно безпечно для людей/тварин/рослин (захист за ДСТУ 3135.0-95 - клас II, захист оболонки за ГОСТ 14254-96 – клас Ip21).
- Розмір – 40х60 див.
- Потужність - 40 Вт.
- Матеріал поверхні килимка - лінолеум.
- Напруга - ~220 В.
- Довжина проводу - 120 див.
- Клас захисту II.
- Вага – 0,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Виробник | Dacia |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Стан | Нове |
| Тип грілки | Класична |
| Функціональність електрогрілки | Обігрівання |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 850 ₴


