
Побутовий інкубатор Рябушка SMART з аналоговим терморегулятором на 42 яйця
1 370 ₴
- В наявності
- Код: LP-2
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний інкубатор Рябушка на 42 яйця з механічним переворотом
Дана модель інкубатора універсальна, підходить для курячих, гусячих, качиних та перепелиних яєць. Інкубатор зроблений з пресованого формованого пінопласту, що дозволяє утримувати тепло та підтримувати постійну температуру, легко миється та дезінфікується.Контроль температури відбувається за допомогою аналогового терморегулятора. Поворот яєць здійснюється вручну. Місткість інкубатора 42 яйця.
Характеристики:
- Місткість яєць - 42 курячих, 42 качиних, 28 гусячих, 140 перепелиних
- Поворот яєць – механічний
- Матеріал - пінопласт
- Потужність – 20 Вт
- Обігрів - Тен
- Габарити - 49x49x22 см
- Вага – 1,5 кг
Купити механічний інкубатор Рябушка SMART можна в нашому інтернет магазині MagazZzina для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електромеханічний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 140 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴







